× Strona główna O nas Systemy wentylacji Systemy klimatyzacji Systemy odpylania i transportu Systemy chemoodporne Kariera Do pobrania Promocje Kontakt
Cenniki
MENU

My
Do dnia dzisiejszego działając nieprzerwanie od ponad 25 lat jesteśmy firmą która wspiera wykonawców, instalatorów i inwestorów znajdując optymalne rozwiązania, budując długofalowe relacje z naszymi klientami. Od początku istnienia stawiamy na jakość produktów, usług i profesjonalną obsługę dbając jednocześnie o konkurencyjność cen a przede wszystkim satysfakcję naszych Klientów.

Jak ?
W 1989r rozpoczęliśmy produkcję kanałów, kształtek i osprzętu wentylacyjnego. 6 lat później w odpowiedzi na potrzeby rynku oraz własne powołaliśmy do istnienia hurtownię elementów wentylacji i klimatyzacji, która do dnia dzisiejszego nieprzerwanie wspiera wykonawców, inwestorów i projektantów przy realizacji najtrudniejszych inwestycji. Wspólpracując z najlepszymi producentami w 2002 roku powołaliśmy do istnienia dział serwisu, który w ramach obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej wspiera serwisantów i użytkowników urządzeń i instalacji zakupionych w naszej firmie.

Nasz cel
Dbamy o dobre imię firmy, dbamy o jakośc produktów i usług.
Staramy się systematycznie zapewniać szkolenia produktowe i techniczne naszym pracownikom w ramach edukacji wewnętrznej - wszystko po to aby nasza firma mogła oferować jak najlepsze rozwiązania techniczne zgodne z obowiązującymi przepisami przy jednoczesnej korzyściach finanasowych dla naszych Klientów. Działamy od zawsze dla wykonawców, projektantów i inwestorów.

Z kim?
Jesteśmy producentem, importerem i jednocześnie dystrybutorem krajowych i zagranicznych producentów takich jak: AERECO, ARMACELL, AERMEC, ASPEN, AFS, BELIMO, BOSCH, CIAT, CLIMAVER, CARRIER, CLIMAPRODUKT, DAIKIN, DARCO, DEN BRAVEN, ERICO, EBM-PAPST, EBRILLE, EURA DRIVES, FRICO, FOMA, FLAKT BOVENT, GEA, HAIER, HILTI, HELIOS, HALTON, HARMANN, ISOVER, INTERCHEMALL, KLIMOR, KONWEKTOR, LOXIMIDE, LENNOX, LUVATA, MDV, MITSUBISHI ELECTRIC, MERCOR, METALPLAST, NEDERMAN, NIBCO, PAROC, PROMAT, RDJKLIMA, ROSENBERG, ROCKWOOL, REGIN, SALDA, SODECA, SOUDAL, SYSTEMAIR, SWEGON, SONNIGER, SMAY, TROX, TRANE, UNIWERSAL, WIELAND, WEKO-REM, WURTH, VENTURE INDUSTRIES, VBW, VENTS, VTS CLIMA, YORK ... i wielu innych.

Gdzie?
Zawsze i wszędzie tam gdzie potrzebujesz wsparcia, doradztwa, optymalizacji przy realizacji inwestycji w zakresie wentylacji i klimatyzacji.

Aktualności

Prawa autorskie

Odpowiedzialność

Nasi partnerzy

Skontaktuj się z nami!

biuro@hakom.pl

22 899 34 03
22 868 56 58
22 857 84 20